Zrinjski uz dosta problema slavio u Bihaću

Fudbaleri Zrinjskog slavili su u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine protiv Jedinstva u Bihaću sa minimalnih 1:0.

Kao što i sam rezultat govori, aktuelni prvak naše domovine slavio je teže od očekivanog na teškom gostovanju na stadionu Pod Borićima.

Pogodak koji je napravio razliku postigao je Aldin Hrvanović u 44. minuti susreta.

Napadač Plemića se najbolje snašao u gužvi pred golom Bišćana i loptu zakucao u mrežu za slavlje gostiju.

Jedinstvo je svoju najbolju priliku imalo u 57. minuti, ali je Imamagić očajno šutirao i tako uprskao ogromnu šansu.

Nakon toga povratka nije bilo i bh. prvak je slavio na sjeverozapadu naše zemlje u prvoj utakmici ovih rivala.