Teletović pružio novu sjajnu partiju, Netsi poraženi

Na NBA parketima sinoć odigrano je jednaeset utakmica, a Brooklyn Netsi su drugu noć zaredom izašli na parket. Tim našeg Mirze Teletovića ovaj put poražen je od Indiane rezultatom 105:91.
Tokom prve dvije četvrtine igra je bila skoro izjednačena. Većim dijelom je vodila Indiana, ali Brooklyn nije dozvoljavao da se mnogo odvoji, tako da se na poluvrijeme otišlo sa dva poena prednosti Pacersa (58:56).

U trećem periodu Indiana je došla do prednosti od devet poena, te su do kraja utakmice uspješno čuvali prednost, te je utakmica završena pobjedom Pacersa od 14 poena razlike (105:91).

Teletović je pružio još jednu sjajnu partiju. Na parketu je proveo nešto više od 30 minuta, te je za taj period ubacio 17 poena. Dodao je četiri skoka i jednu asistenciju. Efikasniji u Brooklynu od njega bio je samo Paul Pierce sa 18 poena.

U redovima Indiane Paul George ubacio je 24 poena, uz tri skoka i dvije asistencije, a pratio ga je Lance Stephenson sa 23 poena, devet skokova i sedam asistencija.