Održano 4. Federalno aeromodelarsko prvenstvo BiH u D1

U subotu 09.03.2013. godine održano je tradicionalno 4. Federalno aeromodelarsko prvenstvo BiH u D1 sobnim modelima. AK Izet Kurtalić u saradnji sa Vazduhoplovnim/zrakoplovnim savezom FBiH je ponovno bio domaćin u sportskoj sali MSŠ Hazim Šabanović Visoko za 35 takmičara (28 juniora i 7 seniora) i 13 ekipa iz aeroklubova Zenica, Sarajevo, Ilidža, Krila Sarajeva, Ikar i Izet Kurtalić. Sa ovim takmičenjem je zvanično otpočela aeromodelarska sezona po planu takmičenja aeromodelarske komisije V/ZSBiH za 2013.g.. Za 14 dana slijedi još jedno takmičenje u D1 kategoriji, Kup grada Zenice i Državno prvenstvo BiH u sobnim modelima. Takmičari iz našeg aerokluba su ovaj put postigli zavidne rezultate u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji, što je evidentno rezultat višemjesečnih aktivnosti i rada u klubu sa djecom. Čestitamo!

Ovim putem AK Izet Kurtalić se zahvaljuje rukovodstvu MSŠ Hazim Šabanović na ukazanom gostoprimstvu.

FOTOGRAFIJE SA OVOG PRVENSTVA POGLEDAJTE OVDJE

REZULTATI – Pojedinačno

Red.Br.Prezime i ImeJr.Ekipa12345Ukupno
1Meco ImranJr.AK Visoko000000
2Sinanagić ĆazimJr.AK Visoko 28242291146
3Sinanagić AhmetJr.AK Visoko 21083164056
4Hajlovac HarisJr.AK Visoko 19593622690188
5Burič FarukJr.AK Visoko 16987708872175
6Sinanagić ImranJr.AK Visoko 254500059
7Limo BakirJr.AK Visoko 1173415915459313
8Šahinović MuhamedJr.AK Visoko 3125138153151107304
9Čabaravdić MuhamedJr.AK Visoko 4297613945121
10Čabaravdić FarukJr.AK Visoko 4604012559115
11Borovina AjšaJr.AK Visoko 4166228000394
12Šahinović MelikaJr.AK Visoko 313198128174173372
13Šahinović BerinaJr.AK Visoko000000
14Halak FarisJr.AK Krila Sarajeva1829412419545377
15Holik SaraJr.AK Ilidža2341421541260388
16Subašić AdmirJr.AK Zenica 12133643679
17Memić HarisJr.AK Zenica 13631716775146
18Velagić EmirJr.AK Zenica 165708400154
19Zulić EldahJr.AK Zenica 2431206482202
20Hodžić HarisJr.AK Zenica 2108395061111
21Vrčić AlenJr.AK Zenica 21425684101185
22Vrčić JasminJr.AK Zenica 3314556165126
23Zilić HamzaJr.AK Zenica 31341948482
24Velić EmirJr.AK Ikar Sarajevo 189210600195
25Hamzić MuhamedJr.AK Ikar Sarajevo 184512000204
26Krkalić MuhamedJr.AK Ikar Sarajevo 16653553127192
27Kubat AlenJr.AK Ikar Sarajevo 263220028
28Limo EminaJr.AK Visoko 3286694
1Mimić RamizSr.AK Visoko 55010186635187
2Šahinović EdinSr.AK Visoko 5511482228640370
3Jusufbašić HarisSr.AK Visoko 512235000157
4Kukić VjenčeslavSr.AK Sarajevo13623339167147400
5Hodžić ElvirSr.AK Zenica 4381208316336283
6Žuna ErminSr.AK Zenica 4316472870159
7Berbić ElmedinSr.AK Zenica 41334454690202
Glavni sudija: Adi Pašalić
Aeroklubovi: AK Zenica, AK Sarajevo, AK IKAR Sarajevo, AK Ilidža, AK Krila Sarajeva, AK Visoko

vipromo.ba

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close