Spursi lagano protiv Netsa, Teletović ponovo jako dobar

Brooklyn Netsi doživjeli su večeras težak poraz na gostovanju u AT&T Centru od San Antonio Spursa rezultatom 113:92.

Nakon početnog vodstva Netsa koje je zasluga Mirze Teletovića, ostatak prve dionice dominiraju Spursi. Imali su i 14 poena prednosti u jednom trenutku , a nakon prvih 12 minuta imali su plus 10, 30:20.

Prednost je u drugoj četvrtini je konstantno rasla. Netsi jednostavno nisu mogli parirati igračima Gregga Popovicha, a na odmor je San Antonio otišao s prednošću od 21 poena 57:36.

Razbijanje Netsa nastavljeno je i u trećem periodu. Spursi jednostavno nisu popuštali gas pa  se u zadnju četvrtinu ušlo s velikih 30 razlike 98:68.

Bez većih problema Spursi su priveli kraju utakmicu, te su stigli do još jedne pobjede u sezoni. Do nje ih je predvodio Tony Parker sa 18 poena, a Tim Duncan i Manu Ginobili su dodali po 15.

Mirza Teletović je za 30 minuta na parketu ubacio 12 poena. Kod Netsa je Mason Plumlee ubacio 15 poena, te je imao 13 skokova, a 15 je ubacio i Shaun Livingston.