Bh. kadeti poraženi od Srbije

Meč je odigran u Staroj Pazovi

U-17 reprezentativci Bosne i Hercegovine poraženi su danas u prijateljskom meču u Staroj Pazovi od odgovarajuće selekcije Srbije sa 3:1.

Domaći sastav do prednosti dolazi u četrnaestoj minuti golom Milana Kovačeva, a izjednačenje bh. timu donosi Kenan Lamadžema u 26. minuti na asistenciju Borisa Baškarada.

Za 2:1 pogodio je Mateja Bubanj u tridesetoj minuti, a konačan rezultat postavlja Mateja Radonjić u posljednjim minutama meča.

Za Bosnu i Hercegovinu su nastupili: Arman Šutković (46. Tarik Karić), Ali Pašić (66. Anes Džaferbegović), Savo Šušić (40. Enis Talović), Salih Hadžić, Sergej Bogdanić (46. Bakir Nurković), Boris Baškarad (66. Rijad Smolo), Hamza Ljukovac (53. Nadir Ajanović), Kenan Lamadžema, Amir Duraković, Edvin Lukačević (46. Talha Tabaković), Demir Murtić (46. Ensar Mešić).