Arnautović se vratio iz otpisanih i donio pobjedu Interu

Remi PSV-a i Dortmunda

Odigrane su još dvije utakmice osmine finala Lige prvaka.

Aktuelni viceprvak Evrope Inter pred svojim je navijačima srušio uvijek neugodni Atletico Madrid rezultatom 1:0.

Iako je većinu vremena napadao i pravio obruč oko gola gostiju iz Madrida, tim Simonea Inzaghija odbrambeni bedem uspio je probiti tek u 79. minuti kada je pogodio Marko Arnautović.

Mogli su gosti samo dvije minute poslije do poravnanja, ali udarac sa distance koji je uputio Samuel Lino prozujao je pored stative.

Drugi duel koji su u Eindhovenu igrali PSV i Borussia Dortmund okončan je rezultatom 1:1.

Njemački predstavnik je poveo preko Malena u 24. minuti, a konačnih 1:1 postavio je de Jong golom iz penala u 56. minuti.

Ovi timovi ponovo će na teren u srijedu, 13. marta kada se igraju revanš-utakmice.