Zvijezda 09 – Borac 0:2

Duel 13. kola Premijer lige između Zvijezde 09 i Borca okončan je pobjedom gostiju rezultatom 0:2.

U ne toliko dopadljivoj fudbalskoj predstavi Banjalučani su postigli po jedan gol u oba poluvremena što je bilo dovoljno za treći uzastopni trijumf.

Borac je do vodećeg gola stigao u finišu prvog poluvremena. Da se u 37. minuti promijeni rezultat pobrinuo se Crnov.

Pitanje pobjednika riješeno je u 62. minuti kada je dosuđen penal za goste, a siguran egzekutor sa bijele tačke je bio Vranješ.

Ovim porazom agonije Zvijezde 09 je dodatno produžena. Ekipa iz Etna sela Stanišići je i nakon 13. kola bez pobjede i ubjedljivo je posljednja sa svega tri osvojena boda.

FK Zvijezda 09 – FK Borac 0:2 (Crnov 37’, Vranješ 62’ (p))

FK Zvijezda 09: Manojlović, Correia, Predragović, Đelmić, Marković, Babić, Stjepanović, Benović, Vojinović, Badji, Hairilahović.

FK Borac: Lučić, Radulović, Jovanović, Kajkut, Crnov, Ćosić, Milutinović, Dujaković, Vranješ, Janičić, Ziljkić.