Visoko

Usora – Bosna 1:1

Nogometaši visočke Bosne remizirali su na gostovanju u Usori sa istoimenim domaćinom u susretu 25. kola Druge lige FBiH – grupa Centar, rezultatom 1:1.

Bio je ovo duel komšija na tabeli s obzirom da se uoči ovoga kola Bosna nalazila na šestoj poziciji sa 38 bodova, a Usora je bila plasirana dvije pozicije niže sa tri boda zaostatka.

„Žuto-ljubičasti“ su došli u vodstvo u 35. minuti preko Belmina Vile, a domaći su poravnali rezultat osam minuta kasnije.

U drugom dijelu igre nije bilo promjene rezultata tako da Visočani mogu biti zadovoljni osvojenim bodom na stadionu Topolik.

Ovo je inače bilo drugo vezano gostovanje nogometaša Bosne (u prošlom kolu poraženi u Olovu od Stupčanice sa 1:0), a u narednom kolu na stadionu Luke će gostovati lider na tabeli FK Borac iz Jelaha, tako da se očekuje veoma zanimljiva predstava na terenu sa mnoštvom uzbuđenja.