Juniori Hajduka se plasirali u finale Lige prvaka, za titulu će igrati protiv AZ Alkmaara

POBIJEDILI MILAN

Juniori Hajduka su se plasirali u finale Lige prvaka nakon što su večeras pobijedili Milan u Ženevi rezultatom 3:1.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a Hajduk je poveo u 51. minuti kada je Brajković pronašao Vrcića koji je zakucao loptu u gol za 1:0.

U 69. minuti Brajković je ubacio iz kornera, a Pukštas sjajno naletio glavom na loptu i matirao loše postavljenog Navu za velikih 2:0. Kada je Hrgović u 76. minuti postigao gol za 3:0, bilo je jasno da će Hajduk proći u finale, a Milan je do kraja utakmice uspio samo smanjiti na konačnih 3:1 kada je Zeroli u 83. minuti postigao gol.

Hajduk će u ponedjeljak u finalu igrati protiv AZ Alkmaara koji je sa nakon penala izbacio Sporting.