Rumuni bolji od mladih bh. odbojkaša

Četvrtog dana kadetskog odbojkaškog Balkanskog prvenstva mladi odbojkaši BiH nadigrani su od lidera na tabeli ekipe Rumunije.

Nakon odigrana četiri seta Rumunija je slavila s razultatom 3:1 (25:17, 25:21, 25:14, 25:19).

Nakom poraza mladi bh. odbojkaši nemaju šanse za jednu od medalja pa u zadnjem kolu protiv Srbije igraće za prestiž.
U ostalim utakmicama četvrtog kola Turska je nakon 113. minuta igre pobijedila  Srbiju sa 3:1 (25:20, 24:26, 27:25, 25:19), a  mladi odbojkaši Bugarske slavili su lako protiv Crne Gore. Bilo je maksimalnih 3:0 (25:18, 25:15 i 25:16).