Nula Radnika i Širokog u Bijeljini

Premijer liga BiH, 14. kolo

Radnik i Široki Brijeg remizirali su (0:0) u susretu 14. kola Premijer lige BiH.

Prvo poluvrijeme duela u Bijeljini nije donijelo previše lijep fudbal. Oba tima su igrala oprezno, a Radnik je imao nešto konkretniju igru prema naprijed.

Međutim, Širokobriježani su defanzivno stojali veoma dobro i nisu domaćim dopustili apsolutno ništa i nisu imali pravi pokušaj prema golu.

Sa druge strane gosti su imali jednu opasnu situaciju pred golom. Nakon loše reakcije Popare šutira Marić i lopta odlazi tik pred gola Radnika.

To je bila i najopasnija šansa u prvom poluvremenu koje je završeno rezultatom 0:0.

Ni u nastavku meča nisu gledali previše lijepu utakmicu. Bilo je tu nekoliko pokušaja sa obje strane, ali daleko je to bilo od pravih šansi.

Treneri su pokušali da osvježe tim određenim izmjenama. Radnik je do kraja imao nekoliko zaista odličnih šansi. Dva puta je Bradonjić imao priliku, pogodio je i okvir gola, a vrijedi izdvojiti i šansu Motike.

Ipak, ostalo je do kraja 0:0 i oba tima su osvojila po bod.