-TopSLIDEVisoko

MRK Sloga Doboj – RK Bosna Ekonergija 37:27

MRK Sloga Doboj – RK Bosna Ekonergija 37:27 (18:12).

Počelo je s 3:3, a onda Sloga odlazi na 9:4 i do poluvremena čuva prednost od pet-šest golova razlike, a na odmoru je bilo 18:12 za domaćina. Nakon prvih 10 minuta nastavka nije slutilo na dobro, Sloga je povela sa 26:17 i prijetio nam je debakl. Međutim, pravimo seriju od 4:0 i smanjujemo na 22:26, a potom smo imali najmanje četiri čiste šanse da smanjimo na minus tri. Što nismo uspjeli tada, uspjeli smo u 51. minuti, kada smo pogodili za 25:28. Međutim, do kraja meča postižemo samo još dva gola, a primamo devet za ubjedljiv poraz.

MALI UPDATE: Irhad Alihodžić sakupio 17 odbrana, Enes Skopljak postigao 11 golova.

Sljedeći vikend dočekujemo Maglaj u susretu 14. kola i to je naš posljednji meč na domaćem terenu ove godine.

FB: RK Bosna Ekoenergija