Moševac – Bosna 1:1

Bosna remizirala protiv Moševca i još se više udaljila od prvog mjesta

Iako je bila u pitanju gostujuća utakmica u Maglaju protiv ekipe Moševca, iako je Bosna četvrtu utakmicu zaredom bez poraza, neriješen rezultat sa devetoplasiranom ekipom na tabeli samo je udaljio našu ekipu od prvog mjesta na kojem je Čelik iz Zenice koji je pobjedom nad Usorom (4:0) sada na +10 u odnosu na Bosnu.

Bosna je povela u odmah u 8.minuti golom Salkanovića, rezultatom 0:1 se otišlo na odmor. Međutim u drugom poluvremenu prednost nije sačuvana, domaći su izjednačili u 57.minuti na 1:1 što je na kraju bio i konačan rezultat. Ovaj remi Bosne uz poraz Koline najviše je odgovarao ekipi Famosa iz Hrasnice koji je sada na drugom mjestu sa 7 bodova manje od Čelika koji u subotu gostuje upravo u Hrasnici.