U KSC “Mladost” u Visokom večeras je odigrana utakmica 6. kola Premijer lige BiH gdje su snage odmjerili RK Bosna Centrotrans i RK Derventa. U jednoj dinamičnoj i brzoj utakmici Bosna je dominirala tokom cijelog susreta. Na kraju prvog poluvremena rezultat je glasio 14:9 za ekipu Bosne. U drugom poluvremenu neugodna ekipa Dervente pojačava ritam, te u 46. minuti utakmice dolazi na dva gola zaostatka, rezultat je glasio 20:18. Do kraja utakmice ekipa Bosne uspjela je sačuvati rezultat, i slavila rezultatom 27:25. Heroj Bosne bio je sjajni golman Ismar Hadžić koji je imao 17 odbrana. Kapiten Bosne, Enes Skopljak postigao je 9 golova, Nedžad Imamagić i Mahir Burić postigli su po 4 gola. U gostujućoj ekipi najbolji su bili Mirko Marčeta sa 7 golova, Vukašin Zekić sa 4 gola, a golman Dragan Starčević imao je 10 odbrana. U narednom kolu ekipa Bosne Centrotrans gostuje u Tuzli kod ekipe Slobode, dok će Derventa na domaćem terenu ugostiti ekipu Vogošće.

Više fotografija možete pogledati OVDJE.