-TopSLIDEFutsalNogometSport

Derbi Prve futsal lige BiH prekinut, navijač utrčao na parket i udario golmana

Ružne scene u Livnu, gosti odbili nastaviti meč kod rezultata 1:1

Derbi meč Prve futsal lige naše zemlje između MNK Seljak Livno i FK Konjic donio je ružne scene.

Naime, susret u Livnu je prekinut kod rezultata 1:1, a razlog je upad jednog domaćeg navijača na parket.

Isti je ‘zakačio’ gostujućeg golmana koji je pao na parket, a navijač je odmah izveden iz dvorane.

Ipak, gosti nisu željeli da nastave meč, te je uslijedio prekid.

Domaći su se oglasili odmah poslije meča.

“Nažalost, u drugom poluvremenu je došlo do prekida susreta zbog incidenta. (komentirati incident ili pak suđenje nećemo kao što nismo ni do sada, na nama je da se bavimo isključivo sportom). Prava šteta što je susret prekinut jer smo svi skupa ostali zakinuti za više od 14 minuta igre, posebno kada znamo da je naša momčad u tim trenucima dominirala na terenu. Gosti iz Konjica su zahtjevali da se tribine s gledateljima isprazne, a na koncu su odbili nastaviti susret. Odluku o konačnom rezultatu će donijeti ljudi iz Saveza. Kakav god bio epilog susreta ostaje žal zbog prekida odličnog susreta koji je bio dostojan borbe za vrh prvenstvene ljestvice“, stoji u objavi MNK Seljak Livno.