Visoko

Drugi ciklus kursa programiranja završen, nastavak na proljeće

Drugi ciklus kursa programiranja završen, nastavak na proljeće

Posljednji čas drugog ciklusa kursa osnova programiranja,u organizaciji GO Stranke Za Bosnu i Hercegovinu Visoko, je održan prošle sedmice.
“Nakon više od dva mjeseca ovog veoma korisnog edukativnog programa, možemo s punim pravom reći da je isti bio pun pogodak za naše polaznike,” rekao je Eldin Ganić, predsjednik SBiH Visoko u zvaničnom saopćenju.
“U pojedinim momentima učionica je bila premala da primi sve zainteresovane, što nas veoma raduje, jer tako znamo da smo na pravom putu.”
I drugi ciklus kursa se odvijao uz svesrdnu pomoć i punu saradnju Bošnjačke Zajednice Kulture (BZK) Preporod Visoko.
Stranka Za Bosnu i Hercegovinu Visoko planira i u narednom periodu nastaviti sa edukativnim sadržajima o čemu će čitatelji ovog sajta biti blagovremeno obaviješteni.

Show More

Related Articles

Back to top button