5. kolo Premijer lige BiH
Utakmice V kola BH Telecom Premijer lige BiH za sezonu 2017/18. biće odigrane ovog vikenda, a sastaće se:
Subota, 19.8.2017.
Krupa-Čelik (17:00)
Sarajevo-Željezničar (20:00)
Nedjelja, 20.8.2017
Radnik-GOŠK (17:00)
Sloboda-Zrinjski (20:00)
Široki Brijeg-Mladost (20:00)
Borac-Vitez (20:00)
U video prilogu pogledajte šta očekuju treneri pred derbi utakmice Sarajevo-Željezničar i Široki Brijeg-Mladost.
FK BORAC – NK VITEZ | |||
Datum | 20.08.2017. | TV prenos | – |
Sudija | Grbić Zoran – Prijedor | ||
Termin | 20:00 | A 1 | Beljo Davor – Mostar |
Mjesto | Banja Luka | A 2 | Macić Amer- Mostar |
Delegat | Šarić Damir – Tuzla | 4 | Musa Mateo – Čitluk |
Posmatrač suđenja | Blažević Antonio-Višići | 5 | |
Bezbjednost | 6 | ||
FK SARAJEVO – FK ŽELJEZNIČAR |
|||
Datum | 19.08.2017. | TV prenos | MOJA TV |
Sudija | Čuić Tomislav-Tomislavgrad | ||
Termin | 20:00 | A 1 | Dujak Goran – Odžak |
Mjesto | Sarajevo | A 2 | Lazić Damir – Brčko |
Delegat | Martinović Lazar – Čapljina | 4 | Mujić Elvis – Banovići |
Posmatrač suđenja | Čavar Danko – Široki Brijeg | 5 | Živković Ilija – Orašje |
Bezbjednost | Pušić Željko – Mostar | 6 | Paradžik Goran – Ljubuški |
NK ŠIROKI BRIJEG – FK MLADOST | |||
Datum | 20.08.2017. | TV prenos | – |
Sudija | Mulahasanović Adis – Sarajevo | ||
Termin | 20:00 | A 1 | Čaušević Moamer – Sarajevo |
Mjesto | Široki Brijeg | A 2 | Perić Marko – Mostar |
Delegat | Janković Milan – Trebinje | 4 | Šehović Admir – Sarajevo |
Posmatrač suđenja | Ribić Emir – Bugojno | 5 | |
Bezbjednost | 6 | ||
FK RADNIK – NK GOŠK | |||
Datum | 20.08.2017. | TV prenos | BHT1 |
Sudija | Sivac Ermin – Zenica | ||
Termin | 17:00 | A 1 | Ibrošibegović Senad -Travnik |
Mjesto | Bijeljina | A 2 | Maksimović Bojan – Modriča |
Delegat | Ćupina Samir – Sarajevo | 4 | Peljto Irfan – Sarajevo |
Posmatrač suđenja | Ristić Aleksandar – Modriča | 5 | |
Bezbjednost | 6 | ||
FK KRUPA – NK ČELIK | |||
Datum | 19.08.2017. | TV prenos | – |
Sudija | Soknić Zoran – Istočno Sarajevo | ||
Termin | 17:00 | A 1 | Milić Dženan – Sarajevo |
Mjesto | Krupa na Vrbasu | A 2 | Đozić Enes – Sarajevo |
Delegat | Mandić Mile – Koz.Dubica | 4 | Kaljanac Haris – Sarajevo |
Posmatrač suđenja | Prolić Salem – Sarajevo | 5 | |
Bezbjednost | 6 | ||
FK SLOBODA – HŠK ZRINJSKI |
|||
Datum | 20.08.2017. | TV prenos | MOJA TV |
Sudija | Jakupović Edin – Bihać | ||
Termin | 20:00 | A 1 | Keranović Dragan – Prijedor |
Mjesto | Tuzla | A 2 | Prošić Elvis – Cazin |
Delegat | Ibreljić Ekrem – Fojnica | 4 | Gigović Miloš – Gradiška |
Posmatrač suđenja | Stanić Milan – Ugljevik | 5 | |
Bezbjednost | Damjanović Novak – Banja Luka | 6 |
Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH | Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH |
Hasanbegović Ibrahim s.r. | Marić Rudolf v.r. |