RukometSport

Hrvati se poigrali sa Alžirom i upisali “tri od tri”

Nakon što su poslije pobjede protiv Njemačke osigurali plasman na Olimpijske igre rukometaši Hrvatske ostvarili su pobjedu i protiv Alžira, a konačan rezultat bio je 34:22.

Hrvatska je pružila sjajne partije protiv Njemačke i Austrije, te su upisali dvije pobjede i na taj način osigurali plasman na Olimpijske igre.

Naravno morali su i danas odigrati utakmicu protiv Alžira, a na kraju su ostvarili pobjedu, te su tako upisali “tri od tri”.

Utakmica koja nije imala rezultatski značaj od prve minute je bila na strani Hrvatske koja je dominirala i diktirala tempo igre.

Naravno u svako doba dana i noći Hrvatska je favorit protiv Alžira, a već nakon prvog poluvremena bilo je jasno ko će na kraju ostvariti pobjedu.

Hrvati su igrali sjajno, te su nakon prvog poluvremena imali prednost od četiri gola razlike, a rezultat je bio 15:11.

Drugo poluvrijeme, baš kao i prvo u potpunosti je pripalo Hrvatima i činilo se da mogu pobijediti koliko žele na ovoj utakmici.

Na kraju su upisali ubjedljivu pobjedu, a konačan rezultat ove utakmice bio je 34:22.

Svima je jasno već nakon ove tri odigrane utakmice da Hrvatska izgleda dosta bolje nego što je to bilo prije dva mjeseca.

Naravno najveće zasluge za sve to ima novi selektor, a očito su Hrvati pogodili kada su doveli Dagura Sigurdssona.

Od njih se sada očekuju velike stvari u periodu koju dolazi, a hoće li uspjeti ispuniti očekivanja ostaje da vidimo.

Ako se po jutru dan poznaje, pred ovom reprezentacijom Hrvatske je jako dobar period.