Utakmica u BiH završena na poluvremenu jer je sudija tako htio

Vjerovali ili ne

Polusezona u nižim ligama bh. fudbala je ušla u sami finiš, a ni ovaj vikend nije mogao proći bez incidenata.

Utakmica Druge lige FBiH grupa Centar između Čelika i Bosne Visoko nije završeno jer su u drugom poluvremenu navijači Zeničana utrčali u teren nezadoljni suđenjem.

Do kraja nije odigrana ni utakmica Prve lige Tuzlanskog kantona između Trebave iz Zeline Donje te Rijeke iz Šerića na stadionu “Čiča Pavlica”.

Naime, odigrano je samo prvo poluvrijeme, dok se nastavak nije igrao i to odlukom glavnog sudije Agana Ramića.

Nezvanične informacije govore da je sudija prekinuo utakmicu zbog prijetnji i mogućeg napada, tačnije osjećao se nesigurnim na stadionu.

Inače, utakmica je prekinuta pri rezultatu 1:0 za Trebavu, a ostaje da se vidi da li će to biti i zvaničan rezultat te utakmice.

Agiću su asistirali Ismet Imšić i Muamer Tupajić iz Kalesije, dok je Zlatan Bećirević iz Mramora bio delegat i posmatrač suđenja.