15. kolo Premijer lige BiH: Izviđač deklasirao Čapljinu s 43:26

Sinoć je odigrana prva utakmica 15. kola rukometne Premijer lige BiH, a Izviđač iz Ljubuškog je ugostio RK Čapljinu, te ih savladao s ubjedljivih 43:26.
Kakav takav otpor Čapljinci su pružili u prvom poluvremenu dok su još imali snage, a kako je utakmica odmicala tako je njihov otpor slabio, a prednost Izviđača je rasla. Iako oslabljen bez kažnjenog Zeljića i povrijeđenog Bošnjaka Izviđač je samo prvih petnaestak minuta igrao s prvom postavom, nakon čega su priliku dobili mlađi igrači koji su u proteklom dijelu prvenstva manje igrali. Željne dokazivanje mlađe snage su prednost od 6 pogodaka iz prvog u drugom poluvremenu povećale na konačnih sedamnaest.

HRK Izviđač – RK Čapljina 43:26 (18:12).

HRK Izviđač: D. Šarac (12 obrana), Prskalo (13 obrana, 1 sedmerac), Miličević 3, Ereš 2, A. Pavlak 2, Mandić 1, Hrstić 2, Vidović , Jarak 10, Boras 6, I. Šarac 1/1, Pavlak 5, Mijatović 2/1, Kordić 2, Grbavac 2, Džolić 5.
Trener: Dario Mikulić.

RK Čapljina: Kozina (7 obrana), Džeba (8 obrana), Borovina, Dragičević 4, Kolovrat 2, Lasta 8/1, Bartolović 1, Pešić 6, Ćosić, Krešić 1, Rodin 3, Bencun, Brkić 1.
Trener: Dragan Suton.