Srbija i Turska remizirali u Beogradu, ubjedljiva pobjeda Španije

Španija je sa 4:0 pobijedila Ukrajinu u 2. kolu A Lige nacija, a junak je bio Sergio Ramos sa dva gola.

Stoper Reala je golovima u 3. i 29. minuti donio veliku prednost Furiji u ranoj fazi meča, a u nastavku su Fati u 32. i Torres u 84. minuti postavili konačnih 4:0.

Švicarska koju sa klupe predvodi Sarajlija Vladimir Petković uspjela je izvući remi kod kuće sa favorizovanim Nijemcima. Gundogan je doveo Elf u 14. minuti u vodstvo, a poravnao je Widmer u 58. za konačnih 1:1.

U duelu Srbije i Turske u Beogradu u okviru Lige B nije bilo pogodaka. Srbija je propustila dvije velike šanse preko Mitrovića i Gaćinovića, iako su od 49. minute igrali bez isključenog Aleksandra Kolarova.

Turska je imala više od igre i nekoliko solidnih prilika, ali nije mogla do pogotka.

U Ligi C Grčka je kao gost pobijedila Kosovo 1:2, a u Ligi D nije bilo pobjednika u duelu Malte i Latvije 1:1.