Zbog loših uslova za igru prekinut meč ženskih selekcija BiH i Hrvatske

Nakon prvih 45 minuta igra sutkinja današnjeg meča Jelena Pejković, zajedno sa predstavnicima ekipa, donijela je odluku da prekine meč zbog neuslovnosti terena uslijed vremenskih neprilika.

Iako je teren bio izuzetno težak za igru uspjele su bh. igračice za jedno poluvrijeme da stvore nekoliko dobrih prilika. Lidija Kuliš je pogodila stativu iz slobodnog udarca, a istoj igračici je poništen gol zbog ofsajda.

Na turneji u Hrvatskoj bh. seniorke su prije tri dana u Polači sa 2:1 pobijedile Crnu Goru.

Za našu selekciju su igrale Envera Hasanbegović, Valentina Šakotić, Amira Spahić, Marija Aleksić, Dajana Spasojević, Aida Hadžić, Milena Nikolić, Alisa Spahić, Lidija Kuliš, Nikolina Vujadin, Mejrema Medić. Selektorka: Samira Hurem.