Visoko

Vogošća Poljine Hills – Bosna Centrotrans 31:21

Rukometaši Vogošće savladali su večeras Bosnu iz Visokog sa 31:21 u susretu 20. kola Premijer lige BiH.

Do 19. pobjede u sezoni domaći rukometaši su stigli zahvaljujući odličnoj igri u finišu meča.

Bosna je u prvih 30 minuta bila više nego dostojan rival. Vogošća je na poluvremenu imala samo gol prednosti, 13:12.

Nastavak donosi bolju igru domaćeg tima. Uspjeli su podići prednost na pet, pa zatim sedam razlike, a na kraju su slavili pobjedu od 10 pogodaka razlike.

Domaće je do pobjede predvodio Divković sa 10 pogodaka, dok je Bečić postigao osam. S druge strane najefikasniji je bio Grujić sa osam pogodaka.