RukometSportVisoko

Duel dvije Bosne na Mojmilu pripao visočkoj

Premijer rukometna liga BiH

Sasvim očekivano duel dvije Bosne večeras na Mojmilu pripao je visočkoj 37:25.

Nakon osam minuta bilo je 5:5, a gosti se zatim odvajaju i nakon 20 minuta bilo je 14:10 za tim iz Visokog. Na poluvremenu vodstvo gostiju 17:14.

U drugom poluvremenu Bosna Centrotrans dodaje gas više za konačnih 37:25.

U redovima domaćih bolji od ostalih bio je Tarik Balta sa sedam pogodaka, a jedan manje je dodao Muhamed Čavičić. Četiri je postigao Muhović.

Kod visočke Bosne sedam pogodaka Ivana Divkovića, šest Travančića, te po pet Harmandića i Čabaravdića.