U Kragujevcu meč trajao šest minuta, sudija morao da prekine utakmicu

Gosti ostali sa šestoricom

U Kragujevcu su meč trebali odigrati Radnički i Borac iz Čačka u okviru Druge lige srbijanskog šampionata.

Samo šest minuta se igralo prije nego je utakmica prekinuta i to zbog jednog jako bizarnog razloga.

Gosti su ostali sa šest nogometaša u terenu, pa je sudija morao po pravilima da prekine utakmicu, te će domaćin dobiti za zelenim stolom tri boda jer će biti registrovan meč službenim rezultatom 3:0.

Borac je sa sedmoricom krenuo utakmicu, očigledno da zbog koronavirusa gosti nisu mogli računati na mnoge svoje igrače, pa je nakon šeste minute i povrede Stefana Bojovića sudija označio kraj.

Ovo je tek jedna u nizu takvih situacija koje se dešavaju jer zbog koronavirusa mnogi igraču nedostaju. Nedavno je isti scenarij viđen i u Ekvadoru, a prethodno u Kolumbiji.