Borac u finišu meča stigao do pobjede nad Radnikom

Borac je na Gradskom stadionu u Banjoj Luci u okviru 8. kola Premijer lige savladao Radnik sa 1:0.

Prvo poluvrijeme nije donijelo očekivano dobar fudbal i gledaoci nisu mogli vidjeti puno toga lijepog. Borac je imao nešto više od igre, ali kako je susret odmicao i gosti su se oslobađali pritiska i do odmora su sačuvali mrežu.

Radnik je imao dvije odlične šanse na otvaranju drugog dijela preko Mekića i Okića, ali sreća je bila saveznik Borca koji je u tim trenucima bio pod velikim pritiskom gostujuće ekipe.

Do kraja su domaći ponovo imali više od igre, ali bez pravih šansi i kada se činilo da će ostati bez golova, Kunić je u 90. minuti iskoristio veliku grešku golmana Lučića za vrijednu pobjedu Borca 1:0.