TOŠK slavio u Gradačcu u prvom meču četvrtfinala Kupa BiH

Nogometaši TOŠK-a slavili su u prvom meču četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine na gostovanju u Gradačcu protiv Zvijezde rezultatom 2:0.Gosti iz Tešnja su u vodstvo stigli u 28. minuti susreta, a u strijelce se upisao Kalesić. Kitanović je sjajno asistirao Rastoki koji je pogodio prečku, a u nastavku akcije Kalesić je postigao pogodak.

Igrači TOŠK-a nastavili su dominirati i u nastavku susreta, a početkom drugog poluvremena Osmanović i Škrijelj nisu bili precizni.

Do kraja susreta i Mace je mogao postići pogodak za goste, no golman Zvijezde Aljkanović je bio na visini zadatka.

Domaća ekipa je pokušavala stići do izjednačenja, ali je nakon kontranapada TOŠK preko Kitanovića došao do konačnih 2:0 u samom finišu meča.

Revanš susret se igra 13. marta u Tešnju.