STONI TENIS: Haračić najbolja juniorka, Bušatlić najbolji junior BiH

Vitez je protekloga vikenda bio domaćin juniorskog prvenstva BiH u stolnom tenisu, koje je održano u viteškoj Gradskoj sportskoj dvorani. Titulu juniorske prvakinje osvojila je Edina Haračić (STK Bugojno), svladavši u finalnom dvoboju Snežanu Marković (STK Perućica) s 3:0. Najbolji junior ponovno je Irhad Bušatlić iz STK “Hašim Spahić” Ilijaš, koji je obranio titulu osvojenu prošle godine, svladavši s 3:2 Luku Matkovića iz STK “Mostar”.

U konkurenciji parova prvo mjesto kod juniora osvojili su Irhad Bušatlić i Siniša Marčetić (STK “Borac” Banja Luka), a kod juniorki Sanja Milojević (STK “Prijedor”) i Eldina Haračić.

Tehnički organizator prvenstva BiH u stolnom tenisu za juniore i juniorke bio je STK “CM” iz Viteza, a nastupilo je više od 100 natjecatelja.