- VIJESTI-TopSLIDENogometSport

Pobjeda Rome na gostovanju kod Ajaksa

Večeras su odigrane prve utakmice četvtfinala Lige Evrope

Jako zadovoljni mogu biti u Romi našeg Edina Džeke. Revanš dočekuju nakon pobjede u Amsterdamu protiv Ajaksa. Domaći su poveli u prvom poluvremenu preko Davija Klasena (Davy Klaassen). U drugom poluvremenu za Romu su bili strijelci Lorenco Plegrini (Lorenzo) i Ibanez. Edin Džeko je na travnjaku bio do 76. minute.

Mančester junajted je čini se već riješio sve dileme. Slavili su kao gosti protiv Granade. Strijelci su bili Markus Rašford (Marcus Rashford) i Bruno Fernandes.

Viljareal je minimalno slavio u Zagrebu, dok je Arsenal poveo u finišu protiv Slavije iz Praga, a zatim dozvolio sebi luksuz da primi gol u sudijskoj nadoknadi.

Rezultati: Ajaks – Roma 1:2, Dinamo Zagreb – Viljareal 0:1, Granada – Mančester junajted 0:2, Arsenal – Slavija 1:1.