Visoko

Slavija u Istočnom Sarajevu slavila protiv RK Bosna Vispak u prijateljskom susretu

Rukometaši visočke Bosne Vispak ove subote upisali su i drugi poraz u pripremnim susretima, u okviru priprema za nastavak sezone u rukometnoj Premijer ligi Bosne i Hercegovine. Ovog puta uspješnija je bila ekipa Slavije iz Istočnog Sarajeva, koja je na svom terenu slavila sa 27:26.

U ovom prijateljskom meču stručni štab Visočana bio je lišen usluga Almira Osmanhodžića, Emraha Jamakovića, Adnana Jamakovića, te Kerim Čabaravdića zbog povreda. Također, Adnan Harmandić je igrao samo prvih 30 minuta.

“Treba istaći da je naša ekipa imala mnogo isforsiranih šuteva i promašaja. Stručni štab je ovu utakmicu maksimalno iskoristio te dao priliku igračima sa manjom minutažom. Čestitke domaćinu i hvala na gostoprimstvu”, istaknuli su iz RK Bosna Vispak Visoko.

Naredni prijateljski meč Visočani igraju 12. februara 2020.u Visokom, a protivnik će biti ekipa Konjuha iz Živinica.