logo
bios

Rezultati 17. kola rukometne Premijer lige BiH

Objavljeno prije 1 mjesec . u pon, mar 2nd, 2020

Rukometaši visočke Bosne Vispak upisali su novi poraz na gostovanju u Bugojnu, u okviru 17. kola rukometne Premijer lige BiH

Iskra – Bosna Visoko 24 : 21

Lokomotiva – Borac 25 : 28

Konjuh – Slavija 25 : 22

Sloga Doboj – Sloga GV 30 : 29

Maglaj – Izviđač 33 : 30

Gračanica – Drina 30 : 21

Vogošća – Leotar 26 : 15

Goražde – RK Sloboda 26 : 24

TABELA
RUKOMETNO PRVENSTVO BIH (M)
#KLUBUPNIB
1.RK Borac Banja Luka17141243
2.RK Gračanica17140342
3.RK Bosna Visoko1793530
4.RK Sloga Gornji Vakuf1792629
5.RK Izviđač1792629
6.RK Sloga Doboj1777328
7.RK Lokomotiva Brčko1774625
8.RK Maglaj1781825
9.RK Slavija1773724
10.RK Sloboda Tuzla1771922
11.RK Leotar1771922
12.RK Konjuh Živinice1762920
13.RK Vogošća Poljine Hills17611019
14.RK Iskra17521017
15.RK Goražde17501215
16.RK Drina1710163
RUKOMETNO PRVENSTVO BIH (M) – 18. KOLO
DANSATDOMAĆINGOSTREZ
TBDTBDRK SlobodaLokomotiva– : –
TBDTBDBoracIskra– : –
TBDTBDLeotarKonjuh– : –
TBDTBDBosna VisokoVogošća– : –
TBDTBDSloga GVMaglaj– : –
TBDTBDDrinaGoražde– : –
TBDTBDIzviđačGračanica– : –
TBDTBDSlavijaSloga Doboj– : 

Copyright 2016 Magazin Plus d.o.o. Sva prava zadržana.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Programiranje: Magazin plus
Na vrh