Reprezentacija BiH u futsalu pobjedom nad Latvijom okončala kvalifikacije

Malonogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine u 3. kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo koje će se 2016. godine održati u Kolumbiji slavila je protiv reprezentacije Latvije rezultatom 5:2.

Naša selekcija je u ovaj meč ušla bez bodova nakon što smo zabilježili dva poraza od Holandije (4:3) i Španije (8:1).

Latvia je povela u 13. minuti preko Senjsa, a onda je naš tim golovima Mulahmetovića u 23. minuti i Radmilovića u 32 minuti preokrenuo na 2:1

Izjednačenje gostima donio je Ikstens u 33 minuti, ali je naš tim uspio do kraja doći do pobjede.

Šunjić je donio novo vodstvo u 38. minuti prije nego je Bevanda sa dva gola u posljednjoj minuti sisreta postavio konačnih 5:2.

Meč između Španije i Holandije koje su se plasirale u baraž počinje u 18:00 sati.