Remi Slobode i Mladosti na Tušnju

U okviru 20. kola Premijer lige danas su na Tušnju snage odmjerili FK Sloboda i FK Mladost Doboj Kakanj (0:0).

Publika nije mogla vidjeti kvalitetan meč, čak naprotiv.

Mladost je na početku imala terensku incijativu, a u 27. minuti bilježimo pokušaj Nedima Hadžića.

Prvo poluvrijeme nije donijelo nijednu ozbiljnu šansu.

U nastavku veći posjed lopte Tuzlaka koji su tražili put ka mreži i važnoj pobjedi, no nije im to polazilo za rukom. U 75. minuti Husejinović je šutirao sa desetak metara, lopta odlazi pored gola Bukvića.

Pred sami kraj Husejinović ponovo šutira, ide to tik iznad gola. Odmah zatim i Bekić je imao sjajnu priliku, no spetljao se i propala je velik šansa.

Ostalo je 0:0 i jasno je da će ova dva tima voditi veliku borbu za opstanak. Bodom svakako zadovoljniji mogu biti gosti.