Radnik remizirao na startu Glavne runde Lige prvaka protiv domaćeg Plzena

Futsaleri aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine Radnika iz Bijeljine remizirali su na startu Glavne runde Lige prvaka protiv domaćeg Plzena rezultatom 5:5.

Bijeljinci su poveli već na startu susreta preko Dejana Pavlovića da bi potom Gabriel Rick vratio stvari na početak.

Svega tri minute kasnije domaći su preokrenuli rezultat u svoju korist zahvaljujući golu Lukaša Rešetara da bi tridesetak sekundi kasnije Cvijetin Pavić donio izjednačenje Radniku.

Uslijedila su dva gola Bijeljinaca preko Davora Arnautovića i Mirka Marinkovića za vodstvo Radnika rezultatom 4:2, no Plzen je za svega dvadesetak sekundi uspio da vrati stvari na početak i izjednači rezultat na 4:4.

U 33. je Pavlović postigao drugi pogodak i doveo Radnik u novo vodstvo da bi konačan rezultat susreta postavio Rešetar novim golom dvije minute kasnije.

Radnik će danas igrati protiv danskog Gentoftea dok će Plzen igrati protiv ekipe Rige.

Rezultat i strijelci:

Radnik – Plzen 5:5 (Pavlović 2’, 33’, Pavić 23’, Arnautović 27’, Marinković 28’; Rick 19, Rešetar 22’, 35’, Holy 28’, Vnuk 28’)