M plusOglasiVisoko

R-produkt Visoko: Konkurs za posao

Konkurs za posao – prodaja bijele tehnike i kućanskih aparata
Konkurs za posao – dostavljač robe
Ukoliko ste ambiciozni, dinamični i tražite posao u kojem ćete moći da izrazite Vaše profesionalne sposobnosti i imati priliku za stalna usavršavanja i napredovanja, prijavite se na ovaj oglas za radno mjesto
Trgovac u maloprodaji – segment prodaje bijele tehnike i kućanskih aparata
(lokacija: Visoko), jedan izvršilac
Od kandidata očekujemo :
– minimalno SSS
– najmanje 1 godinu radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
– osnovno poznavanje asortimana roba
– poznavanje osnova engleskog jezika
– Iskustvo u odnosima sa kupcima
Nudimo Vam:
– izazovan i dinamičan posao u uslovnom radnom okruženju
– primjerena osobna primanja
– mogućnost stalnog napredovanja i usavršavanja
Uz prijavu priložiti CV.
Lokacija rada Visoko.
Vaše prijave primamo do 10.09.2023.g. Vaš CV možete poslati na navedene adrese
Prodajni salon R-produkt Visoko
R-produkt d.o.o. Visoko
Adresa: Industrijska zona Ozrakovići bb , 71300 Visoko , BiH
tel/fax +387 32 731 800
Može biti slika sljedećeg: Jedna osoba i tekst
Ukoliko ste ambiciozni, dinamični i tražite posao u kojem ćete moći da izrazite Vaše profesionalne sposobnosti i imati priliku za stalna usavršavanja i napredovanja, prijavite se na ovaj oglas za radno mjesto:
Dostavljač robe – dostava robe i manipulacija robe u skladištu (lokacija:
Visoko), jedan izvršilac
Opis poslova :
– dostava robe krajnjem kupcu
– manipulacija robe u centralnom skladištu
Nudimo Vam:
May be an image of 1 person and text
Tags
Show More