Košarka: Crna Gora porazila Bosnu i Hercegovinu 79:61

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine je poražena od Crne Gore rezultatom 79:61. Naša reprezentacija je imala prednost u prvom poluvremenu, ali je ključna bila treća četvrtina.

U prvoj smo bili bolji rezultatom 20:18. Domaćin je bio bolji u drugoj četvrtini rezultatom 14:13 i na poluvremenu smo imali prednost rezultatom 33:32.

Crna Gora je dobila treću četvrtinu rezultatom 28:15 i na ulasku u posljednjih deset minuta rezultat je glasio 60:48 za domaći tim.

Do kraja su na rutinski način priveli meč kraju. Najefikasniji igrač u redovima naše reprezentacije je bio Džanan Musa sa 23 poena, 5 skokova i 4 asistencije, dok je na drugoj strani najbolju partiju pružio Andrija Slavković sa 19 poena, dok je Marko Simonović imao 14 poena.
Treba spomenuti da u redovima naše reprezentacije sinoć nije nastupio Njegoš Sikiraš.