Remi Slobode i Borca, trijumfi Mladosti, GOŠK-a i Radnika

Sloboda je na Tušnju dočekala Borac, a susret je završen rezultatom 1:1. Vodeći pogodak postigao je Husić u 71. minuti nakon kornera kada je dobro skočio i pogodio. Konačnih 1:1 postavio je Kunić u 85. minuti.

Mladost je savladala Čelik u gostima rezultatom 3:0. U 56. minuti Arežina je iskoristio veliku grešku odbrane domaće ekipe i pogodio za 1:0. Pet minuta prije kraja susreta Arežina je upisao svoj drugi pogodak na meču za vodstvo gostiju rezultatom 2:0, a konačnih 3:0 postavio je Šišić dvije minute kasnije.

GOŠK je u Gabeli nadigrao Vitez rezultatom 2:0. Mišić je postigao pogodak u 45. minuti za 1:0. Gosti su imali veliku priliku pred kraj susreta da dođu do boda, ali je Ivičić pogodio stativu. Taj promašaj je kažnjen tri minute prije kraja meča kada je Mulahusejnović postavio konačan rezultat susreta.

Radnik je napravio iznenađenje i pobijedio je kod kuće Široki Brijeg s minimalnih 1:0. Širokobriježani su napadali od početka susreta, ali je Radnik bio konkretniji i u 16. minuti Peco je donio tri boda ekipi iz Bijeljine.