Ostali sportoviSportVisoko

Pogledajte novi sjajan nastup Muzaferije kojim je osvojila 15 bodova u Svjetskom kupu

Elvedina Muzaferija ovih dana skija u životnoj formi, a novi fantastičan rezultat ostvarila je u današnjoj utrci superveleslaloma u Crans Montani.

Muzaferija je zauzela 16. mjesto i tako osvojila 15 bodova u Svjetskom kupu, a njen nastup nismo mogli pratiti na Eurosportu budući da su režiseri odlučili da se presele na utrku muškog superveleslaloma.

Sada se ipak pojavio snimak Muzaferijine sjajne vožnje, a možete ga pogledati ispod.

Muzaferija je zabilježila vrijeme od 1:18.01 sekundi, a za pobjednicom Stephanie Veiner je zaostala 1,49 sekundi.

Dodajmo da je Elvedina stigla do 29. mjesto u konkurenciji superveleslaloma što bi joj u daljoj karijeri moglo donijeti napredak na startnoj listi pa se ne bi dešavalo da startuje iza 30. mjesta.