Mladost remijem protiv Radnika upisala četvrti vezani meč bez pobjede u ligi

Kompletirano je 15. kolo BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine utakmicom između Mladosti i Radnika u kojoj nije bilo pogodaka.

Na početku utakmice nije bilo većih šansi. Rizvanović je pokušao u 16. minuti sa 20-ak metara, a lopta je otišla pored gola. Minutu poslije na drugoj strani je pokušao Martinović, ali i njegov udarac je otišao van okvira gola.

Mladost je bila bolja na početku utakmice, a solidno je pokupao Brkić u 22. minuti, no rezultat se nije mijenjao. Okić je zaprijetio domaćima u 30. minuti, a njegov udarac otišao je preko gola. Brkić je u nastavku imao još dvije šanse.

Veliku šansu tim iz Doboja kod Kaknja imao je u 44. minuti. Kuzmanović je ubacio pred gol Radnika, a Ostojić je zamalo postigao autogol. U nastavku utakmice nakon odmora Mladost je imala veći posjed lopte, a Radnik je čekao svoju priliku iz kontri.

Aldin Šišić je šutirao pored gola u 47. minuti. Rizvanović je pokušao u 61. minuti, a lopta je otišla pored gola. Šest minuta poslije Laštro je odlično pokušao iz slobodnjaka, ali golman gostiju je odbranio.

Sjajan napad gostiju u 69. minuti efektno je završio Obradović, međutim prečka je spasila domaćina. Mladost je odmah uzvratila, no udarac Husića odbranio je Lučić. Laštro je pokušao iz velike udaljenosti u 86., a zatim je Hasanović u posljednjim trenucima imao šansu, no ostalo je 0:0

Radnik je ostao na drugom mjestu nakon ovog remija, dok je Mladost upisala četvrtu uzastopnu utakmicu bez pobjede.