Sloga ostvarila važnu pobjedu protiv Tuzla Cityja

U prvoj utakmici sedmog kola snage u Doboju su odmjerili Sloga Meridian i Tuzla City, a rezultat je na kraju glasio 2:1.

Prvi su prijetili domaći u devetoj minuti susreta, Šipovac je šutirao preko gola. Deset minuta poslije i gosti su zaprijetili, ali nakon šuta Hadžića nije bilo velike opasnosti.

Domaći su uspjeli kurnisati svoje priliku u 34. minuti igre, a strijelac je bio Batar.

Samo sedam minuta poslije uzvratili su gosti, a mrežu domaćih pogodio je Hadžić.

Drugo poluvrijeme bolje Tuzla City otvara koja kontroliše utakmicu, ali ipak igrači Sloge Meridian prvi prijete preko Vidića.

Sloga Meridian je bacila sve karte u napada, dok su gosti čekali strpljivo svoje prilike iz kontra napada i bili su veoma opasni, ali do sredine poluvremena rezultat se nije mijenjao.

Domaći do novog vodstva dolaze u 72. minuti, a ovaj put je strijelac bio Vidić.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, te je Sloga Meridina slavila pobjedu i tako prekinula seriju od četiri vezana poraza, prenosi SCsport.