Kvalifikacije za EL: Hodžić strijelac u pobjedi Dinama nad Oddsom

Večeras je odigrano 26 susreta trećeg pretkola Evropske lige.

Zagrebački Dinamo je rezultatom 2:1 savladao norveški Odd nakon preokreta. Mladenović je doveo goste u vodstvo u 20. minuti, a samo 11 minuta kasnije reprezentativac Bosne i Hercegovine Armin Hodžić je izjednačio rezultat. Pobjedu Modrima donio je Fernandez u 41. minuti susreta.

Hodžić je odigrao čitav susret, a Amer Gojak je igrao posljednje 22 minute susreta.

armh-gol1 by clipsbh

PAOK je remizirao u gostima kod Olimpika iz Donjecka rezultatom 1:1. Gojko Cimirot je odigrao čitav susret u redovima grčke ekipe.

Gent i Altach su remizirali rezultatom 1:1. Danijel Milićević je odigrao svih 90 minuta u redovima belgijske ekipe.

Osijek je napravio veliko iznenađenje i savladao PSV u gostima rezultatom 1:0. Pobjedu hrvatskom klubu donio je Barišić u 57. minuti iz penala.

Hajduk je remizirao u gostima kod Brondbyja rezultatom 0:0, dok je Crvena zvezda savladala Spartu rezultatom 2:0.

Milan je slavio u gostima kod Universitatee iz Craiove pogotkom Ricarda Rodrigueza iz 44. minute.