Željezničar autogolom Ćosića stigao do pobjede protiv Viteza

Nogometaši Željezničara pobijedili su na Grbavici u okviru 3. kola Premijer lige BiH ekipu Viteza minimalnim rezultatom 1:0.
Koliko je prvo poluvrijeme bilo očajno najbolje ilustruju zvižduci s tribina kada je sudija poslao igrače u svlačionicu.

Plavi su imali više loptu u svojim nogama, ali nisu uspjeli stvoriti niti jednu pravu priliku za postizanje gola.

S druge strane, Vitez je mogao šokirati Grbavicu da je Mamić bio malo prisebniji u 31. minuti, kada je dobro intervenisao Kjosevski.

Loša utakmica viđena je i u prvoj polovini drugog poluvremena, a Željo u vodstvo od 1:0 dolazi u 63. minuti.

Vlastitu mrežu pogodio je Ćosić i tako su Plavi sretno došli na korak do pobjede.

Igrači oba tima potrudila su se da do kraja meča ne pokvare katastrofalan utisak pa promjene rezultata nije bilo.

Željezničar je s novom pobjedom došao na četvrto mjesto premijerligaške tabele, dok je Vitez ostao devetoplasiran.