Plan 21: Ideje za globalno porobljavanje

Standard & Poor's, Moody's Investor Service i Fitch Ratings su agencije za kreditne rejtinge koje zauzimaju oko 95% tržišta kapitala. Monopol ili ne? Svi znamo da su brojne druge firme plaćale velike penale a i njihovi čelnici su za manje postotke dominacije završili u zatvoru. Zašto su onda ove agencije povlaštene?

Iz jednostavnog razloga – jer kroje svjetsku ekonomiju! One su alati svjetskih moćnika iz sjene i njihove odluke o smanjenju kreditnog rejtinga prečesto nemaju nikakve veze s ekonomijom, tržištem kao i zdravim razumom. SAD bi zbog svog duga bio na najnižem mogućem rejtingu a ovako je na najvišem. Jedina svrha ovih agencija je financijsko porobljavanje sljedeće zemlje koja je na putu.

To su iste agencije koje su podijelile AAA rejtinge za zemlje i tvrtke koje su uzrokovale krizu iz 2008. poput SAD-a, Islanda ili Goldman Sachsa. Europa je na koljenima upravo zbog rušenja kredita i prijetnji prema brojnim zemljama. Logike u svemu nema jer je ogromna sličnost u nelogičnosti između relevantnosti procjene ovih agencija i prepuštanja financija SAD-a u ruke privatnom FED-u.

Pitamo se – Zašto bi itko prepustio odluke o domaćim financijama stranim agencijama i bankama za koje ne zna pod čijom su jurisdikcijom? Jedan je odgovor – Jer moraju!

A sve je to samo drugi dio Plana 21, globalnog recepta za pokoravanje i kontrolu stanovništva.

Plan 21 je akcijski plan UN-a povezan s održivim razvojem te je proizašao iz UNCED-a (UN-ova konferencija o okolišu i razvoju) održanog u Rio de Janeiru 1992. To je veliki akcijski plan za globalnu, nacionalnu i lokalnu kontrolu svakog polja u kojem ljudi direktno utjeću na okoliš, a što odlučuju UN-ova tijela.

Zašto spominjemo ovaj plan? Zato što sve više analitičara smatra da je on legislativni putokaz prema jednoj svjetskoj globalnoj vladi i državi. Sam sporazum se sastoji od 40 poglavlja podijeljenih u četiri glavna poglavlja:

Poglavlje 1: Društvene i ekonomske dimenzije > kontrola svih društvenih segmenata, od zdravlja do stanovništva

Poglavlje 2: Razgovor i menadžment resursa za razvoj > kontrola atmosfere, zagađenja, biotehnologije i radioaktivnog otpada

Poglavlje 3: Jačanje uloge određenih grupacija > žene, djeca, indijanci, poslovnjaci

Poglavlje 4: Načini provedbe > znanost, tehnologija, obrazovanje, međunarodne institucije i financije

Unatoč tome što brojni mediji govore kako u Planu (Agendi) 21 nema ništa loše sve više je i kritičara na novonastalu situaciju. Snimanje velikih gradova diljem Europe i SAD-a, biometrijska identifikacijska tehnologija, čipiranje stanovništva radi lakše identifikacije i novčanih transfera samo su neki od tehnoloških aspekata ovog plana. Redukcija iliti kontrola stanovništva su još jedan od potencijalnih alarma a nešto slično već vidimo u Kini gdje je prekršajno kažnjivo imati više od jednog djeteta.

Financijski stručnjaci smanjuju tenzije s tvrdnjama da su odlike ovog plana usko povezane s dobrobiti budućih generacija na planeti zemlji, političari su uvjereni da uže spajanje stanovništva zapravo i nije loše dok tehnokrati svoje sudjelovanje u brojnim svjetskim vladama pravdaju ovim odredbama koje su povezane s Bilderberg grupom i Rimskim klubom.

RATKO MARTINOVIĆ, 4DPORTAL.COM

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close