Futsal: Brazil i Španjolska u finalu kao i 2008.

Danas je odigrano četvrtfinale Futsal svjetskog prvenstva 2012. u Tajlandu, a Brazil i Španjolska su finalisti isto kao i 2008. u Brazilu gdje su domaćini bili bolji nakon izvođenja šesteraca.
U prvoj četvrtfinalnoj utakmici trenutni Evropski prvak je savladao Talijansku reprezentaciju s 4:1. Pogotke za Španjolsku su postigli Saad ASSIS (8'02” ET), ALEMAO (29'37”), LOZANO (33'03”) i LIN (37'37”), dok je Alex Merlim (29'26”) bio precizan za Italiju.
Odmah nakon 41 sekunde Brazil je preko Gabriela došao u vodstvo nad Kolumbijom. Kolumbijci su uspjeli preko Jhonathan Tora (18'13”) izjednačiti rezultat u prvom poluvremenu. U nastavku susreta Brazil je uspio povisiti u 28 min. ponovo preko Gabriela, da bi Toro u 29. min postigao autogol za konačnih 3:1.