Premijer liga BiH: Čelik i Olimpic remizirali na “Bilinom polju”

U posljednjem današnjem susretu nogometne BHT premijer lige Bosne i Hercegovine zenički Čelik i Olimpic iz Sarajeva podijelili su bodove (1:1) na stadionu “Bilino Polje” u Zenici.
Obje ekipe uspjele su postići po jedan pogodak u susretu u kojem su gosti iz Sarajeva od 2. minute imali igrača više na terenu. Uprkos brojčanoj inferiornosti Zeničani su golom Baraća poveli u 54. minutu susreta i tu prednost su održavali do samog finiša susreta. Olimpic je do posljednjih minuta susreta bezuspješno napadao gol Čelika i kada je izgledalo da će domaći tim osvojiti puni plijen, gostujući nogometaš Vidović je pogodio za poravnanje i podjelu bodova.
U ostalim današnjim susretima posljednjeg kola jesenjeg dijela Premijer lige postignuti su sljedeći rezultati:

Radnik – Sarajevo 2:1
Rudar – Gradina 4:0
Zvijezda – Travnik 3:1,
Borac – GOŠK 1:0.

Sutra su na rasporedu utakmice Zrinjski – Velež (13.00), Slavija – Leotar (13.00) i Željezničar – Široki Brijeg (19.00)