Milan bolji od PSG-a, novi poraz Zvezde i debakl Celtica

Liga prvaka

Odigrane su sve utakmice večerašnjeg programa 4. kola Lige prvaka u kojim su favoriti uglavnom slavili pobjede.

Najzanimljiviji duel odigran je na San Siru, gdje je Milan savladao PSG sa 2:1. Gosti iz Pariza su poveli u 9. minuti golom Skriniara, da bi u 12. Leao sjajno pogodio za 1:1.

U 50. minuti, Giroud je zabio za 2:1 i ispostavit će se konačni rezultat susreta.

Najubjedljiviju pobjedu večeri slavio je Atletico Madrid, koji je savladao Celtic sa čak 6:0. Dva gola postigli su Griezmann i Morata, a po jedan Llorente i Lino.

Crvena zvezda je doživjela treći poraz u Ligi prvaka. Ovoga puta, prvak Srbije je kod kuće poražen od Leipziga sa 2:1. Strijelci za njemački tim bili su Simons i Openda, dok je jedini gol domaćina djelo Henrichsa koji je pred kraj susreta postigao autogol.

Manchester City je savladao Young Boys sa 3:0 uz dva gola Haalanda, Lazio je golom Immobilea savladao Feyenoord sa 1:0, a Porto je sa 2:0 bio bolji od Antwerpa.