Čelik stigao do boda na Tušnju u 91., a Široki Brijeg u Ugljeviku u 93. minuti

U 21. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine sastali su se Tuzla City i Čelik, te Zvijezda 09 i Široki Brijeg, a oba susreta završena su identičnim rezultatom 1:1.Tuzla City je dočekao Čelik, a susret je završen rezultatom 1:1. Nakon što je u prvih deset minuta na Tušnju bilo veoma nezanimljivo, u 11. minuti domaćin je poveo kada je dosuđen penal zbog igranja rukom Miletića u kaznenom prostoru, a Ubiparip je bio siguran sa bijele tačke za vodstvo Tuzla Cityja rezultatom 1:0.

U 17. minuti golman Čelika Pavlović je spasio svoju mrežu odbranivši Murgin dobar udarac i to je praktički bilo sve od većih uzbuđenja u prvom poluvremenu.

U drugom poluvremenu meča u kojem gosti iz Zenice nisu prikazali apsolutno ništa vrijedno pomena izdvojit ćemo priliku Crnkića iz 81. minute kada se Miletić iskupio za skrivljeni penal izbacivši loptu sa gol-linije.

I kada su svi mislili da će domaća ekipa upisati tri boda, u 90+1. minuti Dilaver je uz dosta sreće pogodio za konačnih 1:1.

I Zvijezda 09 je također ispustila pobjedu protiv Širokog Brijega u sudijskoj nadoknadi. U 66. minuti Zvijezda je povela sa 1:0, a strijelac je bio Predragović.

Odmah nakon primljenog pogotka Širokobriježani su mogli izjednačiti, no Stanić je u situaciji jedan na jedan sa Erićem šutirao preko gola.

Širokobriježani su ipak stigli do boda u 90+3. minuti, a strijelac pogotka bio je Bagarić.