Čelik – Radnik 3:0

Čelik na krilima Kouadija iz četvrtog pokušaja stigao do prvih bodova ove sezone

Zeničani su kod kuće nadigrali Radnik rezultatom 3:0. Zanimljivo, to su bili prvi pogoci Čelika ove sezone u elitnom razredu bh. nogometa.

Mrežu gostiju iz Bijeljine u 27. minuti je zatresao Šišić. Šabanović je ubacio sa lijeve strane, Kouadio je odlično uposlio Šišića koji postiže pogodak za vodstvo rezultatom 1:0.

Minutu prije kraja prvog poluvremena Čelik je stigao i do drugog pogotka. Na centru je pogriješio Stojanović, brz kontranapad je završio najbolji pojedinac susreta Kouadio koji je najprije “slomio” Šerbečića, a potom i matirao Lučića.

Konačnih 3:0 postavio je Šabanović u 78. minuti susreta nakon lijepe akcije domaće ekipe.