Čelik i Sarajevo remizirali, odličan meč između Krupe i Radnika

Odigrana su prva dva današnja meča na terenima Premijer lige Bosne i Hercegovine, a navijači su imali priliku vidjeti dobre utakmice i 6 golova ukupno.

U derbiju velikih rivala Čelik i Sarajevo su podijelili bodove, pošto je na Bilinom Polju završeno rezultatom 1:1. Sarajevo je povelo golom Četkovića u 75. minuti, ali je prednost trajala samo sedam minuta pošto je Jasmin Smriko u 83.

U drugom meču vidjeli smo sve što fudbalski meč treba da ima. Krupa i Radnik su odigrali 2:2 a vidjeli smo golove, crvene kartone, jedanaesterce i dobar fudbal.

Krupa je povela golom Elvira Koljića, ali je poravnao rezultat iz jedanaesterca Jovo Kojić. Koljić je doveo Krupu opet u vodstvo, ali su u posljednjem minutu izgubili dva boda.