Visoko

Bratstvo deklasiralo Bosnu s 5:0

Bratstvo deklasiralo Bosnu

Nogometaši Bratstva pobijedili su visočku Bosnu s 5:0 u susretu 28. kola Prve lige Federacije BiH.

Oba tima su u ovaj meč rasterećeno i bez velikog rezultatskog značaja. Prvo poluvrijeme je donijelo većim dijelom utakmice, ali je ipak postignut jedan gol, a u 15. minuti je domaćim vodstvo donio Jasmin Mujkić.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a samo što je počeo nastavak Moussa Diabang je pogodio za povećanje rezultata na 2:0.

Tu nije bio kraj golovima. Mujkić i Diabang su postigli još po jedan gol, a u strijlce se upisao i Diatta za uvjerljivu pobjedu domaćeg tima od 5:0.